23 Eylül 2019 Pazartesi  Ada, 42 bin adrese ulaştı 12:29  İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti 12:25  Baran Mutfak, Naskoni ile her kesime hitap edecek 12:21  Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor 12:20  Elit, Türkiye de akıllı klozeti yaygınlaştıracak  12:16  İnoksan Diyarbakır da  12:14  BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor 12:12  Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek 12:10  Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı 12:08  Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu 12:07  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 


  
 İstatistikler
Aktif : 1
Dün : 33
Bugün : 32
Top.Tekil : 18992
Top.Çoğul : 384356
GÜPE GÜNDÜZ EVLİ KADINI KAÇIRDILAR
Çanakkale de hastaneye muayeneye giden evli bir çocuk annesi 23 yaşındaki T.D., 2 si kadın 3 kişi tarafından zorla otomobile bindirilerek kaçırıldı.
Yol boyunca defalarca uyutulan T.D., Kayseri de otomobilden atlayarak kendisini kaçıranların elinden kurtuldu. T.D. hastanede tedavi altına alınırken, polis 3 zorbayı arıyor.

Olay, dün akşam saatlerinde Çanakkale Bahattin Huriye Demircioğlu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi önünde meydana geldi. İddiaya göre evinden çıkarak hastaneye muayene giden, 4 yıllık evli, 1 erkek çocuk annesi T.D. nin yanında, içerisinde 2 kadın, 1 erkeğin bulunduğu otomobil durdu. İddiaya göre adres sormak için durdurdukları T.D. yi koklattıkları eterle bayıltan 3 kişi, genç kadını otomobile bindirip hızla hareket etti.

Otomobildekiler, daha sonra hiç durmadan yol aldı. Otomobildekiler, yol boyunca da T.D. ye eter koklatıp, defalarca uyuttu. Gözlerini Kayseri de açan T.D., Şehirlararası Otobüs Terminali yakınlarında kavşakta yavaşlayan otomobilden kapıyı aniden açıp kenidini dışarı attı. Kendisini kaçıranların elinden saatler sonra kurtulan yarı baygın haldeki T.D. yi terminalin güvenlik görevlileri fark etti. Sürekli ağlayan bitkin haldeki genç kadın polislere teslim edildi. Güçlükle kaçırıldığını söyleyen T.D., ardından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri, kimlik bilgilerinden Çanakkale de oturduğunu belirlediği T.D. nin eşi 32 yaşındaki İ.D. ye telefonla ulaştı. Kayıp eşini heryerde arayan İ.D., eşinin Kayseri de hastanede olduğunu duyunca şoke oldu. İ.D., çocuğunu yakınlarına bırakıp, eşini almak üzere Kayseri ye yola çıktı. Polis, genç kadını kaçıran 2 si kadın 3 zorbayı arıyor. Zorbaların T.D. yi niçin kaçırmak istediği ise henüz anlaşılamadı.


07:01:00
23 Eylül 2019
Bu haber  1420  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
TicariTanitim.Com / Güncel Haber Portalı