23 Eylül 2019 Pazartesi  Ada, 42 bin adrese ulaştı 12:29  İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti 12:25  Baran Mutfak, Naskoni ile her kesime hitap edecek 12:21  Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor 12:20  Elit, Türkiye de akıllı klozeti yaygınlaştıracak  12:16  İnoksan Diyarbakır da  12:14  BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor 12:12  Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek 12:10  Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı 12:08  Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu 12:07  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 


  
 İstatistikler
Aktif : 1
Dün : 33
Bugün : 32
Top.Tekil : 18992
Top.Çoğul : 384333
AYDIN DOĞAN HÜRRİYET İ KİME SATACAK?
Koza Grubu ile ön protokol imzalandı! Doğan Grubu nun elinde neler kalacak? Kanal D, CNN Türk ve Hürriyet kime satılacak?
Doğan Grubu ile Koza Grubu arasında, Milliyet, Vatan ve Star TV nin satışı konusunda ön protokol yapıldığı ileri sürülüyor.

Satış işleminin 20 gün içinde bitirilebileceği ve şubat ayı başından itibaren bu satışın tamamlanabileceği vurgulanıyor.

Doğan Grubu, medyada küçülerek yüzde 15 lik bir payla yoluna devam edecek.

Grup içinden gelen bilgilere göre; Kanal D ve Hürriyet gazetesinin de Alman Axel Springer e satılması planlanıyor.

Kanal D ile Hürriyet tamamen satılırsa, Posta ve Radikal gazeteleri satılmayacak; Doğan Grubu nda kalacak.

CNN Türk ün ise, Turner Grubu na satılacağı söyleniyor.

Ayrıca şu anda Hürriyet Yönetim Kurulu nda bağımsız üye olarak görev yapan Hakkı Hasan Yılmaz, Hürriyet e CEO olarak atanacak. Gazetede tek sorumluluk Yılmaz da olacak.

Bu değişimin ip uçlarını Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ın Devrim Sevimay la yaptığı söyleşide bulmak mümkün.

Söyleşide Doğan Holding in yeni yapısından bahseden Yalçındağ, "Önümüzdeki bir iki yılı grup dikkatli hatta biraz tutucu bir tavır içinde geçirecektir. Bu süreçten belki küçülerek ama güçlenerek çıkacağımıza inanıyorum." açıklamasını yapıyor.


07:36:00
23 Eylül 2019
Bu haber  1348  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
TicariTanitim.Com / Güncel Haber Portalı