23 Eylül 2019 Pazartesi  Ada, 42 bin adrese ulaştı 12:29  İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti 12:25  Baran Mutfak, Naskoni ile her kesime hitap edecek 12:21  Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor 12:20  Elit, Türkiye de akıllı klozeti yaygınlaştıracak  12:16  İnoksan Diyarbakır da  12:14  BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor 12:12  Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek 12:10  Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı 12:08  Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu 12:07  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 


  
 İstatistikler
Aktif : 1
Dün : 33
Bugün : 32
Top.Tekil : 18992
Top.Çoğul : 384326
BAĞ-KUR SİGORTALISININ DOSYALARI
Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Ali TABAKOĞLU yaptığı basın açıklamasıyla, Bağ-Kur Sigortalısının dosyalarıyla ilgili bilgi verdi.

Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Ali TABAKOĞLU yaptığı basın açıklamasıyla, Bağ-Kur Sigortalısının dosyalarıyla ilgili bilgi verdi;

BAĞ-KUR AKTİF SİGORTALISININ ŞİŞLİ SGK MÜDÜRLÜĞÜNDE BULUNAN DOSYALARININ TAMAMI SİLİVRİ SGK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLDİ

Bilindiği gibi SSK, BAĞ-KUR ve EMEKLİ SANDIĞI tek çatı altında birleşerek SOSYAL GÜVENLİK KURUMU (SGK) olarak aynı yerde fakat ayrı birimlerde hizmet vermektedirler.
Sosyal Güvenlik Kurumu Silivri Şube Müdürlüğü 2009 yılı Eylül ayından beri Silivri çarşı merkezinde bulunan Newcenter alışveriş merkezin de hizmet vermeye başladığında Güneşlide hizmet vermekte olan Küçükçekmece Şube Müdürlüğünde bulunan BAĞ-KUR (4B) aktif sigortalısı dosyaları Silivri SGK Şube Müdürlüğüne getirilmişti, fakat Şişlide bulunan dosyalar getirilememişti.
Silivri de ikamet eden Bağ-Kur Sigortalısının bir bölümünün dosyaları Şişli Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğünde bulunmaktaydı. Dosyası Şişlide bulunan sigortalı emeklilik talebinde bulunmak istediğinde Şişli SGK Müdürlüğüne gitmek zorunda kalıyordu.
Silivri Sosyal Güvenlik Kurumu Şube Müdürü Sayın Hüseyin YILMAZ ile yapmış olduğumuz görüşmede kendisine dosyaları Şişlide bulunan ve Silivri de ikamet eden sigortalıların emeklilik talebi işlemlerinin yapabilmeleri için Şişlide bulunan dosyaların, Silivri ye gelmesinin gerekli olduğunu ifade etmiştim. Sayın Hüseyin YILMAZ bana en yakın zaman içersinde Şişlideki dosyaların da Silivri ye getirilmesi ile ilgili çalışmalara başlayacağını ifade etmişti. 2010 yılı Ocak ayının ilk Haftası Şişli SGK Müdürlüğünde bulunan sadece Bağ-kur Sigortalılarının dosyaları Silivri SGK Şube Müdürlüğüne getirilmiştir.
Ben kendisini yapmış olduğu çalışma ve göstermiş olduğu üstün gayretinden dolayı Silivri de ikamet eden tüm Bağ-Kurlular ve Esnaf Sanatkarlarım adına teşekkür ediyorum. Aynı hizmetin SSK ve EMEKLİ SANDIĞI Sigortalısı için yapılmasını temenni ediyorum.

Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı
Ali TABAKOĞLU

07:50:00
23 Eylül 2019
Bu haber  1402  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
TicariTanitim.Com / Güncel Haber Portalı