23 Eylül 2019 Pazartesi  Ada, 42 bin adrese ulaştı 12:29  İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti 12:25  Baran Mutfak, Naskoni ile her kesime hitap edecek 12:21  Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor 12:20  Elit, Türkiye de akıllı klozeti yaygınlaştıracak  12:16  İnoksan Diyarbakır da  12:14  BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor 12:12  Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek 12:10  Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı 12:08  Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu 12:07  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 


  
 İstatistikler
Aktif : 1
Dün : 33
Bugün : 32
Top.Tekil : 18992
Top.Çoğul : 384410
TRAKYA YA DONDURUCU SOĞUKLAR GELİYOR
Türkiye genelinde hava sıcaklığı 6 ila 8 derece azalacak. Trakya nın yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışının olacağı belirtildi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü nden yapılan değerlendirmelere göre, Türkiye genelinde görülecek olan yağış; Doğu Akdeniz, Trakya (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ), çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.


Hava sıcaklığı, batı bölgelerden başlayarak Türkiye genelinde 6 ila 8 derece azalacak. Rüzgar, batı kesimlerde kuzey ve kuzeybatı, diğer yerlerde güney ve güneydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara, Kuzey Ege kıyıları ve Güneydoğu Anadolu da kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 km/saat) şeklinde esecek.

Trakya nın (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ)  yüksek kesimlerinde kar yağışının kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı, başta sürücüler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerektiği bildirildi.

Rüzgar; Marmara ve Kuzey Ege Kıyılarında kuzey ve kuzeybatı (Karayel), Güneydoğu Anadolu da güney ve güneydoğu (Keşişleme) yönlerden kuvvetli (50-70 km/saat) olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (çatı uçması, ağaç devrilmesi, ulaşımda aksamalar vb) ilgililer ve vatandaşlar tedbirli ve dikkatli olmaları konusunda uyarıldı.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların; genellikle yağmur, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ ile zamanla Balıkesir, İstanbul, Bursa  çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların; Trakya kesiminde (Edirne, Kırklaeli ve Tekirdağ) kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Rüzgar; bölge genelinde kuzey ve kuzeybatı (Karayel) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına(50-70 km/saat) şeklinde esecek.
07:52:00
23 Eylül 2019
Bu haber  1306  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
TicariTanitim.Com / Güncel Haber Portalı