23 Eylül 2019 Pazartesi  Ada, 42 bin adrese ulaştı 12:29  İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti 12:25  Baran Mutfak, Naskoni ile her kesime hitap edecek 12:21  Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor 12:20  Elit, Türkiye de akıllı klozeti yaygınlaştıracak  12:16  İnoksan Diyarbakır da  12:14  BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor 12:12  Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek 12:10  Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı 12:08  Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu 12:07  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 


  
 İstatistikler
Aktif : 1
Dün : 33
Bugün : 32
Top.Tekil : 18992
Top.Çoğul : 384439
CUMARTESİ YENİ KAR YAĞIŞI BEKLENİYOR
İstanbul Valisi Muammer Güler uyardı; “Karlı havaya göre araçlarını hazırlıklı tutmalarını, mümkünse toplu taşıma araçlarını kullanmalarını..."


Meteoroloji İşleri Genel Müdür Yardımcısı Ali Karataş, kar yağışının bugün aktivitesini kaybedeceğini ve yağışların zaman zaman, lokal şekilde görüleceğini dile getirdi.


Kentte hava sıcaklığının daha da düşeceğine ve sıcaklığın bu gece sıfırın altında 1 derece civarında beklendiğine dikkati çeken Karataş, don olayı ve buzlanmaya karşı sürücüleri uyardı.

Açıklamada, olumsuz hava koşullarıyla mücadele hazırlıkları çerçevesinde 43 adeti 1 inci öncelikli olmak üzere 245 güzergâhta toplam 5 bin kilometre uzunluğundaki yol ağı ve meydanlardaki çalışma programının belirlendiği kaydedildi.

Hızır Acil Ambulansları nın evsizleri toplamaya başlayacağı, bu çalışmalara Zabıta Daire Başkanlığı nın da destek vereceği belirtildi.

İstanbul Valisi Muammer Güler, kar yağışı nedeniyle her türlü önlemin alındığını belirterek, bugün için yoğun kar yağışı olmadığını ancak cumartesi gününden itibaren salı gününe kadar etkili kar yağışı olacağını belirtti. Güler, şöyle konuştu:

“Karlı havaya göre araçlarını hazırlıklı tutmalarını, mümkünse toplu taşıma araçlarını kullanmalarını, kar lastiklerini takmalarını, trafik kanuna göre araçlarında bulunması gereken tüm aparatların bulundurmalarını söylüyorum. Kar yağışı İstanbul için büyük bir nimettir. Buna göre de tedbiri almak lazım.”


20:40:00
23 Eylül 2019
Bu haber  1249  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
TicariTanitim.Com / Güncel Haber Portalı