13 Ağustos 2020 Perşembe  Ada, 42 bin adrese ulaştı 12:29  İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti 12:25  Baran Mutfak, Naskoni ile her kesime hitap edecek 12:21  Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor 12:20  Elit, Türkiye de akıllı klozeti yaygınlaştıracak  12:16  İnoksan Diyarbakır da  12:14  BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor 12:12  Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek 12:10  Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı 12:08  Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu 12:07  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 


  
 İstatistikler
Aktif : 1
Dün : 26
Bugün : 7
Top.Tekil : 21035
Top.Çoğul : 423419
GEDİKPAŞA DA PATLAMA: 2 ÖLÜ, 5 YARALI
İSTANBUL Fatih te geçici ruhsatla çalışan bir apartmandaki ayakkabı atölyesinin 3 üncü katındaki ayakkabı imalatında kullanılan fırın patladı.

Patlamada bir gün önce İzmir den iş bulabilmek için yeğenini de alarak İstanbul a gelen Mehmet Şerif Olgun (27) ile aynı ismi taşıyan yeğeni Mehmet Olgun (16) olay yerinde yaşamını yitirdi. İmalathanede çalışan 5 kişi de yaralandı.
Gedikpaşa Camii Sokak’ta bulunan Almalılar İşhanı’nın 3 üncü katında bulunan ayakkabı atölyesinde şiddetli bir patlamanın ardından yangın çıktı. Ayakkabıların tabanlarının yapıştırıldıktan sonra kurutulması için kullanıldığı öğrenilen fırının genleşmeye bağlı patladığı belirtildi.

Patlama sonrası acı haberi alır almaz olay yerine gelen Mehmet Şerif Olgun ile Mehmet Olgun un yakınları uzun süre gözyaşı döktü. Olay sonrası yetkililere isyan eden ve işyerinin ruhsatsız olduğunu belirten amca İsmail Olgun “Beş katlı bir bina yanıyor. Bir yangın merdiveni bile yok. Çalışmak zorundayız, bizim bu mecburiyetimizi kullanarak iş yeri sahipleri bizi eziyorlar, bu çocuklara yazık değil mi?” dedi. Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatırken iş yeri sahibi Abdurrahman D. gözaltına alındı. Mehmet Şerif Olgun ile Mehmet Olgun un cesetleri otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu na kaldırıldı.


Hürriyet Video'larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!


08:19:00
13 Agustos 2020
Bu haber  4705  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
TicariTanitim.Com / Güncel Haber Portalı