13 Ağustos 2020 Perşembe  Ada, 42 bin adrese ulaştı 12:29  İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti 12:25  Baran Mutfak, Naskoni ile her kesime hitap edecek 12:21  Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor 12:20  Elit, Türkiye de akıllı klozeti yaygınlaştıracak  12:16  İnoksan Diyarbakır da  12:14  BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor 12:12  Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek 12:10  Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı 12:08  Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu 12:07  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 


  
 İstatistikler
Aktif : 1
Dün : 26
Bugün : 6
Top.Tekil : 21035
Top.Çoğul : 423403
  Şirket Haberleri
ADA, 42 BİN ADRESE ULAŞTI
Sakarya da bir ilki gerçekleştiren İshak Yener Birgül, emekli olduktan sonra başladığı halı yıkama işinde 42 bin adrese ulaştı. 17 Ağustos depremi sonrasında Ada Halı Yıkama ismi ile kendi adına açtığı işyerinde faaliyetini sürdüren Yener, sektördeki ge
 İç pazardaki kırılganlık Gigant’ı ihracata yöneltti

2011-09-17 12:20:33
Endüstriyel mutfak sektöründe Türkiye’de rekabet etmenin çok zor olduğu görüşünü aktaran Gigant Endüstriyel Mutfak Sanayi Genel Koordinatörü Özcan Karadeniz, iç pazardaki kırılganlığın kendilerini ihracata yönlendirdiğini belirtti. Gigant Endüstriyel Mutf
 Sürmeneli, seri üretime geçmeye hazırlanıyor

2011-09-17 12:20:33
Sanayi kuruluşları ve oteller başta olmak üzere restoran, okul, hastane gibi yerlerin paslanmaz mutfak ihtiyacını karşılayan Sürmeneli Mutfak, önümüzdeki dönemde seri üretime geçmeyi amaçlıyor.
 İnoksan Diyarbakır da

2011-09-17 12:14:47
Türkiye de endüstriyel mutfak sektörünün önde gelen firmalarından İnoksan, Güneydoğu bölge bayiliğini Diyarbakır da açtı.
 BSH, ürün başına tüketilen su miktarını % 66 azaltıyor

2011-09-17 12:12:14
Çamaşır makinesi fabrikalarında yaptıkları tasarruf projesiyle ürün başına tüketilen su miktarını yüzde 66’ya yakın bir oranla düşürdüklerini belirten Norbert Klein, önümüzdeki dönem içinde, doğaya yönelik yatırım yapmaya devam edeceklerini aktardı.

Denpa Endüstriyel, İnoksan’la yüzde 30 büyüyecek
Endüstriyel mutfak ürünleri satışı gerçekleştiren İnoksan Bölge Bayisi Denpa Endüstriyel, bu yıl açtığı İnoksan showroom ile yüzde 30 büyümeyi hedefliyor. Endüstriyel mutfak satışı yanında bu yıl otel yatırımı yapmayı da planlayan Denpa, 250 yatak kapasi

Şaypa, 50inci mağazasını Altınşehir de açtı
Bursa nın yerel perakende zincirlerinden Şaypa, son yıllarda gözlenen hızlı büyüme atağını 50. mağazası ile sürdürdü. Kısa bir süre önce 49 uncu mağazasını Görükle e hizmete sokan Şaypa, Altınşehir de açtığı yeni mağazasıyla şube sayısını 50 ye çıkardı.

Seçkin Onur, elektronik distribütör oldu
Ticaret hayatına 1950 li yıllarda, 25 metrekarelik bir bakkal dükkanıyla Bursa – Muradiye de adım atan Seçkin Onur AŞ, bugün Türkiye geneline yayılmış distribütör ağıyla, gıda ve temizlik malzemeleri üretim ve pazarlama firması olarak hizmet veriyor.

Üçge DRS, otomatik depolama çözümleriyle ithalata ‘dur’ diyecek
Teknolojide dünya standartlarını yakalayan ve 67 ülkeye ihracat gerçekleştiren Üçge DRS, TÜBİTAK destekli ‘Otomatik Depolama Robot Üretimi’ ile ithalata ‘dur’ dedi. Hedef önce yakın çevre ülkeleri, ardından da dünyayı Üçge DRS çözümleriyle tanıştırmak.

Tarhana Baba, organik sertifikası almaya hazırlanıyor.
Uşak’ta üretim yapan, tarhanada marka haline gelen ve ürünlerine organik serfikası almak için başvuru yapan Tarhana Baba, ürünlerini İEF’de tüketiciyle buluşturuyor. Tarhana Baba, ürünlerine organik sertifikası almak için çalışmalara başladı.

Bimeks 54 üncü şubesini Elazığ da açtı
Teknolojik ürün perakende firması yıl sonuna kadar 65 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Karsan ve Bursa ya Övgü
Kanada nın en yüksek tirajlı gazetesi olan The Globe in Mail, New York Taksi İhalesi nde V1 modeliyle finale kalan Karsan, Ford ve Türkiye ye övgü dolu sözler içeren bir haber yayınladı.

Bursamarket.com Şimdi Alışveriş Zamanı
ALIŞVERİŞ ZAMANI İnternetin hızla yaygınlaşması, kullanıcıların ve müşterilerin elektronik ticarete güvenlerinin artmasıyla alışveriş siteleri hızla gelişiyor. Güçlü alt yapısı, güvenli sistemi ve binlerce çeşidiyle bursamarket. com’da alışveriş siteleri

Dünyanın Tabağını Yıkıyorlar
İnoksan A.Ş., İtalyan Colged işbirliğinde bir ilke imza attı. Bugüne kadar iki ülkede üretilen saatte 6 bin tabak yıkama kapasiteli bulaşık makinesi İnoksan markasıyla dünya piyasasına sunulacak.

Haber Basliklari
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
TicariTanitim.Com / Güncel Haber Portalı